Męski Szyk – o modzie męskiej

Z czym łączyć spodnie chinosy

without comments

Spodnie bardzo szybko zyskały miano jednej z najwygodniejszych części garderoby. Kiedyś noszone jedynie przez mężczyzn, w XX wieku stały się także elementem kobiecej szafy. Bardzo często uznawane są one za niezwykle wygodne i uniwersalne. Tak naprawdę, aby stworzyć ciekawą stylizację, wystarczy połączyć spodnie z ciekawą koszulką bądź koszulą. Ich prostota i uniwersalność sprawiły, że pokochały je kobiety na całym świecie, a nawet największe światowe ikony, co i rusz pozują w stylizacjach opartych właśnie na dobrze skrojonych spodniach.

Jak wyglądają spodnie chinosy?

Spodnie tego typu cieszą się niesłabnącą popularnością już od naprawdę wielu sezonów. Głównie dlatego, że są one bardzo wygodne i uniwersalne. Tutaj nie ma mowy o tym, aby krępowały one ruchy, tak jak na przykład mogą to robić zbyt obcisłe jeansy. Dodatkowo bardzo interesująca jest sama forma tych spodni. Są one szersze na biodrach, a zdecydowanie węższe w stronę kostki. Sprawia to, że ten typ spodni znacznie wyszczupla i wydłuża nogi. Chinosy wykonane są także z przewiewnych materiałów, które idealnie sprawdzą się podczas upałów.

Z jakimi innymi elementami stroju łączyć chinosy?

Jeśli chodzi o wybór obuwia, spodnie chinosy od dstreet.pl idealnie łączą się z zarówno butami na obcasie, jak i tymi płaskimi. Wszystko zależne jest oczywiście od tego, na jakim looku nam zależy. Jeśli całość ma być zachowana w stylu sportowym, warto połączyć chinosy z trampkami i kolorową koszulką. Jeśli stylizacja ma być elegancka, warto wybrać szpilki i koszulę.

Written by meskiszyk

Czerwiec 10th, 2018 at 1:41 pm

Posted in Spodnie