Męski Szyk – o modzie męskiej

Koszulki męskie z jakiego materiału

without comments

koszulki męskie

W dzisiejszych czasach zdecydowanie największą popularnością cieszą się modne koszulki męskie, które uszyte są z dziedziny bawełnianej. Projektanci w swoich projektach wybierają dziedziny bawełniane o bardzo różnej grubości i splocie, dzięki czemu oferta na współczesnym rynku jest naprawdę bardzo szeroka.

Klasyczne koszulki męskie

Klasyczne koszulki męskie (https://dstreet.pl/pol_m_ODZIEZ-MESKA_T-shirty-180.html), które można spotkać praktycznie w każdym sklepie odzieżowym wykonane są najczęściej z dzianiny jednołożyskowej 100% bawełna. Dodatkowo producenci koszulek bardzo często dodają do ściągaczy 5% domieszki włókna elastycznego, czyli popularnej lycry. To właśnie dzięki profesjonalnym ściągaczom koszulki męskie mogą zachować odpowiedni fason nawet po bardzo intensywnej eksploatacji i wielu prania.

Dzianina jednołożyskowa

W dzisiejszych czasach jedną z najpopularniejszych dzianin, jest oczywiście dzianina jednołożyskowa, która jest doskonałym kompromisem pomiędzy jakością wyrobu, a przystępną ceną. Mowa tutaj oczywiście o klasycznej dzianinie jednołożyskowej o gramaturze 180 g/m2. Koszulki wykonane z tego materiału są bardzo uniwersalne, dzięki czemu można z nich korzystać nie tylko w upalne, ale również ciepłe dni. Warto wspomnieć również i o tym, że producenci koszulek męskich korzystają również z dzianin typu singiel, które dostępne są w wielu różnych gramaturach np. 155 g/m2, 170 g/m2, czy 200 g/m2.

Written by meskiszyk

Czerwiec 13th, 2017 at 10:35 am