Męski Szyk – o modzie męskiej

Idealny krój koszul męskich

without comments

W dzisiejszych czasach oprócz idealnego rozmiaru koszul męskich, bardzo ważną kwestią jest również ich krój. Na wszystkich metkach markowych koszul męskich umieszczana jest zawsze notka o kroju.

Najpopularniejsze typy kroju

W dzisiejszych czasach wyróżniamy trzy najpopularniejsze typy kroju. Pierwszym z nich jest krój custom fit, czyli najbardziej standardowy krój, który doskonale pasować będzie do sylwetki każdego mężczyzny. Niestety jak powszechnie wiadomo, jak coś pasuje do wszystkiego, to tak naprawdę nie pasuje do niczego, dlatego też koszule męskie powinno dopasowywać się zawsze do indywidualnej budowy ciała. Najlepszym rozwiązaniem jest oczywiście uszycie koszuli na miarę.

Drugim krojem jest regular fit- czyli klasyczna koszula męska (link) bez wcięcia w tali. Krój ten jest doskonałym rozwiązaniem dla tych mężczyzn, którzy mają bardzo regularną budowę ciała. Jest to także doskonała propozycja dla grubszych Panów z wystających brzuchem.

Slim fit, to krój wyszczuplony, który polecamy jest chudym mężczyznom, albo tym Panom, którzy mogą pochwalić się atletyczną budową ciała. Wbrew wszelkim opiniom krój slim fit wcale nie jest aż tak bardzo wyszczuplony. W bardzo wielu sklepach z koszulami męskimi można spotkać również super slim fit. Pamiętać należy również i o tym, że niektóre marki posiadają zupełnie inne kroje swoich koszul.

Written by meskiszyk

Czerwiec 20th, 2017 at 10:36 am