Męski Szyk – o modzie męskiej

Bluza męska czy sweter?

without comments

W dzisiejszych czasach bardzo wielu mężczyzn zastanawia się co lepiej wybrać – modną bluzę, czy też oryginalny sweter. Udzielenie jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie jest praktycznie niemożliwie, ponieważ oba rozwiązania mają swoje wady, jak i również zalety.

Modne bluzy męskie

Stylowe bluzy męskie bez widocznych i mocno przykuwających uwagę napisów i nadruków, z bardzo dużym powodzeniem mogą zastąpić sweter. Obecnie w modzie są przede wszystkim stosowane kolory. Rekordy sprzedaży biją bluzy szare, granatowe i czerwone, które pasują do większości kreacji. Największą różnicą pomiędzy bluzą męską, a swetrem jest oczywiście struktura materiału. Bluzy męskie są bardzo gładkie i nie posiadają widocznych splotów. Proste bluzy męskie, które nie posiadają kaptura doskonale prezentuje się nałożona na koszulę sportową. Ten zestaw idealnie zgrywać będzie się przede wszystkim z klasycznymi granatowymi jeansami, albo popularnymi chinosami.

Bluza campusowa

Bluzy męskie campusowe doskonale z kolei sprawdzą się w szkole, albo na uczelni. Najlepiej zestawić je z bardzo prostymi jeansami. Sportowe bluzy treningowe można śmiało zestawiać ze spodenkami lub zwykłymi dresami. Największą zaletą bluz campusowych jest to, że doskonale dopasowują się one praktycznie do każdej sylwetki. Jest to najlepsza propozycja zwłaszcza dla mężczyzn wysportowanych, którzy mogą pochwalić się doskonałą rzeźbą.

Written by meskiszyk

Czerwiec 28th, 2017 at 10:39 am

Posted in Bluzy,Odzież męska

Tagged with ,